ACS71240LLCBTR-030B3
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap ACS71240LLCBTR-030B3 from wholesalers
    ACS71240LLCBTR-030B3
    Ask Lasest Price
    Model Number : ACS71240LLCBTR-030B3
    • Product Details
    • Company Profile
    ACS71240LLCBTR-030B3
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)